برگزیدگان پنجمین جشنواره عکس «سلامت روان» معرفی می‌شوند

۰۹ اردیبهشت ۹۸
برگزیدگان پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان» با برگزاری مراسم اختتامیه و با حضور مهمانان داخلی و خارجی یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره، محمدرضا صائینی دبیر جشنواره عکس «سلامت روان» با اشاره به برگزاری مراسم پایانی این جشنواره در تاریخ ۱۵ اردیبهشت، اعلام کرد: نمایشگاه آثار برگزیده این دوره نیز ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۴ اردیبهشت در موزه کارخانه کبریت زنجان گشایش می‌یابد.

وی با اشاره به حضور ۳۱۲۴ عکاس از ۷۸ کشور با ۱۸۳۵۸ عکس در این دوره، توضیح داد: رشد ۱۷ درصدی تعداد عکاس و رشد ۱۵ درصدی تعداد عکس در این دوره نسبت به دوره قبل مشاهده می‌شود.

پیش از این ریکاردو بوسی رئیس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) از ایتالیا، فردی ون گیلبرگن معاون فیاپ از بلژیک، کیارنگ علایی، ابراهیم بهرامی، ناصر محمدی، احمد حاجبی مدیرکل دفتر سلامت روان وزارت بهداشت و محمدرضا صائینی رئیس مرکز بهداشت استان زنجان و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان داوری آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد را انجام داده اند.

در پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان» پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان به عنوان رئیس جشنواره، محمدرضا صائینی به عنوان دبیر و علی سامعی (نماینده فیاپ در ایران) به عنوان مدیر هنری و مدیر بخش بین الملل حضور دارند.

این رویداد با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی موضوعات روان‌شناختی توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www.mentalhealthexhibition.ir مراجعه کنند.

خبرگزاری مهر