نمایشگاهی از عکس‌های مترو

۰۲ اردیبهشت ۹۸
نمایشگاه «مسابقه عکس مترو» چهارشنبه (چهارم اردیبهشت ماه) در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، مهدی خداپرست  مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) _ اعلام کرده است که به دبیرخانه «مسابقه عکس مترو» بیش از ۶۰۰ اثر ارسال شد که از این تعداد، ۱۵۰ اثر به بخش داوری راه یافتند که پس از داوری ۶۰ اثر به‌عنوان آثار منتخب در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران چهار و پنجم اردیبهشت در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.

او اظهار کرد: مراسم افتتاح این نمایشگاه و تقدیر از برگزیدگان مسابقه عکس مترو چهارشنبه (چهارم اردیبهشت) ساعت ۱۵ با حضور رئیس شورای شهر تهران و معاونین شهرداری تهران در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

خداپرست هدف از برپایی این مسابقه را بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنرمندان عکاس برای نشان دادن تلاش‌های مغفول مانده مهندسان، کارگران و پرسنل تلاشگر شرکت مترو تهران عنوان و اظهار کرد: این مسابقه به همت روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مترو و با مشارکت و همکاری اداره کل اخبار رسانه‌ای خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) برگزار شده است.

او ادامه داد: حمید فروتن (رئیس انجمن عکاسان مطبوعاتی)، محمدرضا علی مددی (معاون اداره کل اخبار چند رسانه‌ای ایرنا) و ساتیار امامی (عضو هیأت مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی)، داوری عکس‌های این مسابقه را برعهده داشته‌اند.

خبرگزاری ایسنا